8 نکته برای استخر پیش ساخته موفقیت

شرکت آبزیناب با کادر تخصصی خود توانسته با استفاده از بروز ترین تکنولوژی دنیا با کیفیت ترین و مقرون به صرفه تر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شرکت آبزیناب با کادر تخصصی خود توانسته با استفاده از بروز ترین تکنولوژی دنیا با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین استخرها و تجهیزات آبزی پروری را تولید کند و با ضمانت و خدمات پس از فروش خود در کل کشور و حتی خارج از کشور به شهرت در ساخت استخر پیش ساخته پرورش ماهی در جنس و ابعاد مختلف رسیده است چرا که برندی جهانی بوده و استاندارد های اصلی را پاس کرده اند. حتی اگر فضای کافی در حیاط برای نصب استخر نداشته باشید، استخرهای فایبرگلاس امکان نصب بر روی پشت بام را نیز دارند. بدنه این محصول به گونهای ساختهشده که میتوانید آن را در هر فضای بازی نصب و یا به راحتی آن را جمعآوری کنید. بیشتر وسایل بازی لونای یک به کودکان و نوجوانان زیر ۱۴ سال اختصاص دارد. عمر استخر پیش ساخته از جنس پلاستیک بسته به آب و هوا و درجه گرما و سرما تفاوت دارد. میتوان گفت مهمترین مشخصه این استخرها جنس مواد اولیه آنها میباشد. نوع دیگر آب بندی استخر بتنی پیش ساخته استفاده از مواد پلیمری و مواد آب بندی استخر است که به صورت عمومی برای آب بندی انواع استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد . این استخرها برای مکان های عمومی و هتل ها پیشنهاد می شوند. Th is ᠎data h᠎as be​en created ​by ​GS A  Co​nt ent ᠎Gene ra​tor DEMO.

به این دلیل به آن ها استخر پیش ساخته یا همان استخر آماده گفته می شود که به شکل آماده در شرکت سازنده تولید می شوند و برای نصب به مکان مورد نظر مشتری جابجا می شوند. سپس گودبرداری، سطح صاف با ماسه بادی و قرار گیری کاسه درون مکان، تراز کردن و پر کردن مکان استخر با ماسه بادی انجام میشود. آب بندی استخر چه پس از ساخت استخر بتنی و چه پس از ساخت استخر با بلوک امری لازم الاجرا و ضروری است که باید با حساسیت های ویژه ای انجام پذیرد . امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر و مبلغ آن از استخر های بتونی بسیار پایین تر است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود .

این محصولات به سبب قابلیت حمل و جابجایی آسان کاربرد فراوانی دارند. از جاذبههای پارک ارم میتوان به یک دریاچه هشت هکتاری با قابلیت قایقرانی و ماهیگیری، سه شهربازی با مجموع هشت هکتار وسعت با بیش از ۸۰ دستگاه بازی، بزرگترین باغ وحش پایتخت با بیش از ۱۰۰ گونه جانوری بومی و غیربومی، شهربازی سرپوشیده چهار فصل قلعه شادی، سیرک آفتاب، برگزاری تئاترهای سرگرمکننده و کمدی در سالن آمفیتئاتر مجموعه، بازیهای کامیپوتری، ۲۰ هکتار فضای سبز و جنگلی، مجموعه تالارهای پذیرایی کشتی (با ظرفیت ۳۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۲,۵۰۰ نفر و امکاناتی مانند اتاق عقد، مه سرد، گشت عروس و داماد روی دریاچه ارم، پذیرایی از مهمانها در کنار دریاچه و پارکینگ اختصاصی)، سرسره آبی روباز با پوشش مناسب، استخر روباز و حمام آفتاب بانوان اشاره کرد. نزدیکترین ایستگاه مترو به پارک ارم تهران، ایستگاه ارم سبز در خط چهار و پنج مترو، است. پارک ارم در غرب پایتخت در انتهای اتوبان شهید باکری و کیلومتر چهار اتوبان تهران - کرج واقع شده است و برای دسترسی به آن راههای مختلفی وجود دارد. این ورودی در بزرگراه کرج - تهران، خروجی بزرگراه شهید باکری شمال، بعد از خروجی شهید باکری به شهید حکیم غرب و ورود به شهید باکری جنوب قرار گرفته است.  Conte​nt h᠎as be​en gener᠎ated wi th t he ᠎help  of G SA Content G en erat or​ D emov er​sion.

ورودی یک: این ورودی در کیلومتر چهار اتوبان تهران - کرج از سمت تهران بعد از پل ستاری واقع شده است؛ برای رسیدن به آن باید از مسیر کندرو کنار رمپ خروجی اتوبان شهید باکری وارد شوید. از بازیهای مفرح شهربازی شماره دو ارم میتوان سورتمه، جایرسوئینگ، اسکیت هوایی، آفتاب و مهتاب، دیسکو کاستر، اسب گردان، قطار شادی، استخر توپ، کاترپیلار، آکروجت، کشتی امیر، ماشین پرنده، چرخ و فلک، مونوریل، ترن هوایی کودک، ماشین برقی بزرگسالان، فیلیپر، ماشین برقی کودک، رالی کودکان، استخر قو، سفینه، تشک بادی، بوستر، موتورکوبنده برقی، تونل وحشت، تاب پرنده، پاراتاور، تله سیژ، قطار شادی کودک، زیپ لاین، تاپ اسپین، سینما هفت و چهار بعدی، عینک سهبعدی، ترن چرخشی، ترن جنگلی، جامپینگ و سقوط آزاد را نام برد. کریزی موس، تاب پرنده، غول تاب، اسکیت یو، ماشین بنزینی (کارتینگ)، آبشار و ترن هوایی بزرگسالان از بازیهای هیجانانگیز شهربازی شماره سه ارم به شمار میآیند. پارک ارم از بهترین مقاصد تفریحی شهر تهران به شمار میرود؛ پارکی که باغ وحش، استخر روباز ویژه بانوان و سه شهربازی را در خود جای داده است. در این خصوص در ادامه توضیحاتی داده شده است. در ادامه با کجارو همراه باشید تا شما را با پارک ارم، امکانات و جاذبههای تفریی آن بیشتر آشنا کنیم.  Po​st has be᠎en generated wi th G SA Content G en᠎er ator Dem​oversion.

آخرین مطالب