جکوزی بادی برای درآمد

تمامی محصولات این شرکت ضمانت کارخانه میشوند و کلیه محصولات دارای سه سال گارانتی کامل و 15 سال خدمات پس از فرو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

تمامی محصولات این شرکت ضمانت کارخانه میشوند و کلیه محصولات دارای سه سال گارانتی کامل و 15 سال خدمات پس از فروش هستند. بنیانگذار این شرکت برادران جکوزی بودن که در سال 1900 از ایتالیا به امریکا مهاجرت کرده بود دفتر مرکزی این شرکت در کالیفرنیا قرار دارد. گروه تولیدی جکوزی ایران رضایت مشتری را سرحوله حرفه خود قرار داده و محصولی به شما ارائه میدهد که از بالاترین درجه کیفیت برخوردار است. آمارها نشان میدهد که هر فرد در هر مرتبه استحمام خود 180 لیتر آب مصرف میکند اما این عدد برای جکوزی تنها 60 لیتر است، یعنی دقیقا یکسوم مصرف معمول آب هنگام استحمام! برخی از آن ها دارای پمپ باد برقی می باشند که در داخل بدنه وجود دارد اما برخی دیگر به پمپ باد برقی جداگانه تجهیز می باشند. در دیواره قسمت بیرونی دو دستگیره مخصوص سرخود تعبیه شده تا این کالا را در حالت باد شده و خالی از آب به راحتی جا به جا کرد.

پس از هربار استفاده آب جکوزی را خالی و آن را نظافت کنید. شما میتوانید مدلها و انواع تولیدات این مجموعه را در صفحه پروفایل جکوزی ایران تماشا کنید. در فیلم زیر جکوزی مدرن ، جت های نازل آب و قابلیت تنظیم فشار آب نشان داده شده است. دارای سبد کلر , قرص کلر , آچار مخصوص و چسب تعمیرات و آموزش تعمیر جکوزی بادی میباشد . وان جکوزی بادی به طور معمول از پوشش وینیل پی وی سی ساخته شده است. با وجود یک جکوزی پیشساخته در خانه دیگر نیاز ندارید به استخرهای عمومی پا بگذارید، بهخصوص در شرایط حساس کرونا که مجبورید از هرگونه ارتباط و نزدیکی با افراد مختلف پرهیز کنید. در جکوزی از وسایل و تجهیزات برقی استفاده نکنید! هرگز در جکوزی الکل و مواد مخدر استفاده نکنید. چراکه در کنار شهربازی آن، یک فودکورت با انواع فستفودها، غذاهای ایرانی و لبنانی ساخته شده و از همه هیجانانگیزتر یک اتاق فرار پنیک روم نیز در این مجتمع وجود دارد.

در یک آپارتمان زیر150 متر 1-3 سرویس بهداشتی وجود دارد که در بهترین حالت حمام مستر روم آن حداکثر 10 متر مربع است. جکوزی بادی اورجینال محصولی منحصر به فرد می باشد که برای به کار گیری در محل های مختلف طراحی و تولید شده است و می تواند جایگزین بسیار مناسب برای علاقه مندان به تفریحات آبی باشد. یکی از مهمترین آیتم هایی که مصرف کنندگان قبل از خرید به آن توجه زیادی می کنند جنس بدنه بوده که در این جکوزی نیز از اهیمت بالایی برخوردار شده است. شهربازی مجتمع نگین فارس در طبقه آخر آن قرار گرفته و وسایل بازی آن بیشتر برای بازی و تفریح کودکان است. در حالی که در جکوزی ، آب گرم پر فشار به قسمت های خاصی از بدن هدایت می شود که دارای اثرات درمانی فراوانی از جمله ماساژ درمانی است. ابهام دیگری که برای خریداران وجود دارد این است که جکوزی پیشساخته باعث ابتلا به بیماریهای قارچی و باکتریایی میشود. قبل از ورود به جکوزی بهتر است دوش بگیرید، این موضوع باعث میشود به یکباره بدن شما وارد آب داغ نشده و شوکه نشود.

ممکن است هنوز هم در انتخاب بین ساختن جکوزی در خانه و یا استفاده از جکوزی پیشساخته تردید داشته باشید، بهتر است به شما بگوییم که اگر وقت یا حوصله نصب و راهاندازی و خرید تجهیزات و مصالح ساختمانی را ندارید و دوست دارید کمتر هزینه کنید جکوزی پیشساخته انتخابی عالی برای شماست، منوط به این که از سازندهای خوشنام و مطمئن خرید کنید. شیرآلات: قبل از نصب شیر دستی به محل و جهت نشستن خود در وان دقت کنید. پس زمان نشستن خود در جکوزی را به 15 الی 20 دقیقه محدود کنید و اگر دوست دارید مدت بیشتری را در آن بگذرانید بیرون بیایید و پس از خنک شدن دوباره به آن برگردید. ارتفاع ذکر شده برای این محصول تا لبه بدنه بوده که برای جلوگیری از سر ریز شدن آب عمق مفید آن حدود 5 الی 10 سانتی متر کمتر از ارتفاع بدنه خواهد بود. ارتفاع ذکر شده برای این جکوزی اینتکس تا لبه بدنه اصلی بوده که عمق مفید 60 الی 65 سانتی متری را به همراه خواهد داشت تا از سر ریز شدن آب نیز جلوگیری شود. اگر قبل از ورود به جکوزی نظافت شخصی را رعایت کرده باشید، با کلر جکوزی را گندزدایی کنید و پس از استفاده آب آن را تخلیه کرده و به شستشوی جتهای جکوزی بپردازید هیچ مشکلی برای سلامتی شما پیش نخواهد آمد.

This po​st has be en g​enerated by G SA Con᠎te nt G᠎ener᠎ator D᠎emover si​on.

آخرین مطالب