پنج مورد ضروری قبل از شروع استخر پیش ساخته

این نوع از استخرها از ویژگی سبک بودن و وزن بسیار کم برخوردارند که به همین دلیل حمل و جابهجایی آن آسان است. اس

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این نوع از استخرها از ویژگی سبک بودن و وزن بسیار کم برخوردارند که به همین دلیل حمل و جابهجایی آن آسان است. استخرهای پیش ساخته به علت کم حجم بودن، سریع نصب شدن و قیمت مناسبی که دارند در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. استخرهای پیش ساخته دارای مزایای زیادی هستند که موجب شده تا طرفداران بسیاری را پیدا کنند، اما با این توصیفات این استخرها نیز معایبی دارند. شکستگی پایههای استخر موجب میشود که استفاده از آن استخر غیر ممکن و یا محدود شود به همین علت در حفظ این پایهها باید نهایت دقت اعمال شود. لازمه اینکه طول عمر استخرهای پیش ساخته افزایش یابد این است که باید از استخر درست استفاده کرد و نباید عواملی که موجب میشود تا طول عمر استخر کاهش یابد را انجام بدهید. استخرهای سنتی را پس از مدتی استفاده باید لایروبی و ضدعفونی کرد و از جلبککشها و آنتی باکتریهای مختلف برای تمیزکاری استخرها استفاده کرد. 4. سپس انواع استخر را به لحاظ ساخت (مواد تشکیل دهنده و تکنیک ساخت)، مکان احداث، ابعاد و هزینه خدمت به شما عزیزان معرفی می کنیم. در همین خصوص نیز پیشنهاد می کنیم حتما فضای خود را به درستی اندازه گیری کرده و سپس با مقایسه قیمت این محصولات خرید خود را ثبت کنید.برای خرید استخر پیش ساخته ، شما می توانید تنوع ابعاد این محصولات را از سایت فروشگاه اینتکس ایران مشاهده کنید. This da ta was g en​erated ​wi​th GSA᠎ Content Ge ne᠎rato r DEMO!

اشخاصی که در این زمینه در حال پرورش ماهی هستند نیاز با بررسی و مقایسه قیمت استخرهای پیش ساخته با استخرهای سنتی به این نتیجه رسیدند که خرید استخر پیش ساخته کمک شایانی به حفظ سرمایه پروژه خواهد کرد؛ اما مهمترین نکتهایی که این افراد در کنار قیمتها بررسی کردند این بود که آیا استفاده از استخر پیش ساخته سلامت ماهیها را با مشکل روبرو نخواهد کرد؟ از این نوع استخرها علاوه بر استفاده در خانه و ویلا میتوان برای پرورش ماهی یا جمع آوری آب باران استفاده کرد. آب استخر در اثر تبخیر و یا سرریز شدن کم میشود. یعنی سعی نمایید هنگامی که به مدت طولانی از استخر استفاده نمیکنید آن را جمع کنید، از قرار دادن استخر در فاصله کم با شاخ و برگ درختان خودداری نمایید همچنین سعی کنید با پاهای تمیز وارد استخر پیش ساخته بادی شوید زیرا ریگهایی که ممکن است با شما وارد آب شوند، ته نشین شده و در هنگام راه رفتن شما به کف استخر فشار نقطهای وارد میکنند. این استخر همچنین دارای نردبان فلزی است که به منظور سهولت در استفاده در آن تعبیه شده است. Po​st h as been creat ed by G᠎SA Con​te᠎nt Gener᠎at᠎or Dem​oversi on​.

این فریم با استفاده از جایگیریهایی بر روی پارچه برزنت تعبیه شده و در نهایت فضای سه بعدی که آب درون آن قرار میگیرد را شکل میدهند. این استخرها از طریق کام و زبانههایی که روی آن تعبیه شده است به محفظه استخر متصل میشوند و یک قاب مربع، مستطیل یا دایرهای را شکل میدهند. برای مثال شما می توانید این محصولات را از قیمت های یک یا دو میلیون تومان در سایزهای کوچک و قیمت های شصت تا نود میلیون تومان در مدل های ده متری نیز مشاهده کنید که این قیمت گذاری با توجه به اقلام همراه این محصولات و کیفیت بدنه و برند تولید کننده می تواند متفاوت باشد. بدنه و پایه های این استخر به قدری سرسخت و با کیفیت است که استواری و پایداری خوبی در برابر ظرفیت آب 54368 لیتر را دارا می باشد و می تواند فشار و وزن افراد با وزن های گوناگون را با تعدادی بیش از 10 نفر را به خوبی تحمل نماید و سالیان طولانی نیز به خوبی استوار باشد و استقامت داشته باشد. سوراخ شدن بدنه یکی از اصلیترین معایب استخر پیش ساخته میباشد.

استخرهای پیش ساخته همانند دیگر محصولات هم دارای مزایا وهم یک سری معایب میباشند که در متن زیر به چند نمونه از این مزایا و معایب جهت آشنایی بیشتر شما با این استخرها اشاره شده است. تنوع مدل ها و ابعادی در این محصولات بسیار زیاد است و شکل های هندسی دایره ای ، چند ضلعی و مستطیلی فقط نمونه هایی از این استخرها به شمار می روند که اگر قصد خرید این محصولات را داشته باشید قطعا دست خالی از فروشگاه بیرون نمی روید زیرا همه سبک ها و سلیقه ها را پوشش می دهند . هیچ کس نمی خواهد زمانی که اقدام به ساخت استخر می کند 2 ماه یا بیشتر جهت ساخت استخر صرف شود. پس از آزمایشات فراوان متوجه شدند استخر پیش ساخته اینتکس چون از مرغوبترین مواد موجود در بازار ساخته شدهاست هیچ آسیبی به بدن ماهی و نحوه تنفس آنها وارد نخواهد کرد. خرید و فروش ارزان ترین استخر پیش ساخته و نمایندگی اصلی فروشگاه اینترنتی استخر آماده نصب و قیمت استخر پیش ساخته روکار و روی زمین و استخر پرتابل اینتکس و انواع استخر های پیش ساخته داخل زمین و روکار برای استخر پیش ساخته پرورش ماهی و استخر شنا برای باغ و ویلاهای شخصی و خانوادگی انجام و احداث استخر های متحرک و قابل حمل در منزل و مهد کودک از مشتریان استخر پیش ساخته ایرانی ایرتکس PVC به رویای شما رنگ واقعیت می دهد!

مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402