قبل از اینکه خیلی دیر شوید، Scoop را در استخر پیش ساخته دریافت کنید

با این حال، داشتن استخری که از متریال مطمئن و بهداشتی تولید شده، دارای وزن و حجم کمی بوده و براحتی قابلیت نصب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

با این حال، داشتن استخری که از متریال مطمئن و بهداشتی تولید شده، دارای وزن و حجم کمی بوده و براحتی قابلیت نصب و جابجایی داشته باشد، می تواند جذاب باشد. استخر های پیش ساخته آماده و استخر های متحرک در واقع قابلیت جمع شدن در حجم و اندازه های کوچکتری بوده تا به راحتی توسط انواع وسیله های نقلیه صندوق دار قابلیت جا به جایی و حمل داشته باشند. و هنگام ورود یا خارج شدن از استخر به کاربر اطمینان می دهد. نردبانهای این نوع استخرها مقاومت پایینی در برابر وزن زیاد دارند و این مورد برای افرادی که اضافه وزن دارند اصلاً گزینه خوبی نیست، این نردبانها بهمنظور راحتی در ورود و خروج افراد به داخل میباشد از قوای بدنی مطلوبی برخوردار نیست و نمیتواند افرادی را که دارای وزن بالاتری هستند تحمل کند و ممکن است پس از استفادههای متعدد آسیب ببیند. در صورت راهاندازی بهصورت روکار نیز هیچ نیازی به گودبرداری نیست و چهبسا کار شما بسیار راحتتر خواهد بود. پیش از ساخته شدن این تأسیسات تنها استخری به صورت آبگیری بزرگ و دستساز در این محل وجود داشت.  Data was c re​at ed  with the help of GSA Conte nt Ge​ne rator DEMO!

همین امر موجب سوراخ شدن استخر خواهد شد. خراب شدن ناگهانی نردبان میتواند به شخصی که روی آن قرار دارد آسیب جدی وارد کند. ممکن است خرید نردبان جدید را صرف هزینه اضافی قلمداد کنید، اما به خاطر داشته باشید اگر نردبان خود استخر آسیب ببینید ممکن است در هنگام خروج از آب، به استخر آسیب بزنید. اگر شما قصد راه اندازی کسب و کاری مانند پرورش ماهی دارید که نیاز به محفضه آبی مانند استخر یا حوضچه دارد، به فکر خرید این مدل استخرهای آماده باشید. استخر پیش ساخته فایبرگلاس یکی از مهم ترین تجهیزات استخر می باشد، نوعی استخر ساخته شده از مواد کامپوزیتی است که شامل فایبرگلاس (شیشهای پرزین)، رزین پلیاستر و گاهی اوقات هم از چوب استفاده میشود و یکی از سودمندترین و قابل تنظیم ترین راه ها برای تبدیل حیاط خلوت شما به یک پناهگاه در فضای باز است. یعنی سعی نمایید هنگامی که به مدت طولانی از استخر استفاده نمیکنید آن را جمع کنید، از قرار دادن استخر در فاصله کم با شاخ و برگ درختان خودداری نمایید همچنین سعی کنید با پاهای تمیز وارد استخر پیش ساخته بادی شوید زیرا ریگهایی که ممکن است با شما وارد آب شوند، ته نشین شده و در هنگام راه رفتن شما به کف استخر فشار نقطهای وارد میکنند. C​on te nt was g᠎enerated  with GSA C​onte nt  Gener at or DEMO.

2- مطمئن شوید محل نصب استخر با خطوط انتقال فاضلاب، آب، خطوط انتقال برق و سایر عوارض ساختمانی تعارضی نداشته باشد. نکته ی حائز اهمیت در انتخاب و استفاده از استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، قابلیت نصب آنها به دو صورت روکار و توکار بوده که این امکان را می دهد تا این استخرها را در حیاط منازل، سالن های بزرگ و حتی بر روی بام منازل نیز نصب نمود و از داشتن یک استخر مطمئن و مقرون به صرفه لذت برد. در نظر داشته باشید قیمت استخر پیش ساخته بتنی نیز همچون دیگر استخرهای بادی مقرون به صرفه خواهد بود. استخرهای پیش ساخته در انواع بسیار مختلفی تولید شدهاند که بیشتر در اشکال هندسی دایرهای، مستطیلی، مربعی، بیضی و ششضلعی تولید میشوند که در ابتدا بایستی سلیقه خود را در این امر دخیل کنید و استخر پیش ساخته محبوب خود را در نظر داشته باشید، سپس با توجه به محل قرارگیری و محل نصب استخر، ابعاد استخر پیش ساخته خود را انتخاب کنید، اغلب افراد در یک نگاه کلی برای نصب استخرهای پیش ساخته زیرزمین خانه و حیاطخلوت و یا حیاط پشتی خانه خود را انتخاب میکنند، این دو محل یکی از بهترین محلها برای نصب استخرهای پیش ساخته است، اما بایستی در نظر داشته باشید که محل انتخاب شده بهمراتب بزرگتر از ابعاد استخر پیش ساخته شما باشد، همواره محل استقرار یک استخر پیش ساخته بایستی ابعادی بیش از یک متر تا دو متر از هر قسمت استخر پیش ساخته داشته باشد تا امکان استفاده و همچنین نصب آن فراهم باشد، پس در نظر بگیرید که قبل از خرید محل قرارگیری استخر پیش ساخته خود را در نظر بگیرید و سپس متناسب به آن استخر پیش ساخته را انتخاب کنید.

استخرهای پیش ساخته قابلیت این را دارند که آنها را بهصورت روکار یعنی بر روی زمین و بهصورت توکار یعنی داخل زمین نصب کنید، به همین دلیل اگر قصد دارید تا استخر پیش ساخته خود را در زیرزمین بهصورت توکار نصب کنید، به ارتفاع سقف زیرزمین نیز دقت کنید تا پس از نصب استفاده از استخر پیش ساخته با مشکل مواجه نشوید، اما اگر قصد راهاندازی و نصب استخر پیش ساخته بهصورت توکار دارید هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. این تاتمیها به صورت یک متر در یک متر برش داده شده است و میتوان با اتصال آنها به یکدیگر تاتمی با ابعاد بزرگتر را ایجاد کرد. نمی توان از نیمكت یا پله در آن استفاده كرد در صورت نیاز بسیار گران تمام می شود زیرا از پشم شیشه در ساخت آن استفاده می شود. یعنی استخرهای بتنی نیز به صورت پیش ساز قابل خرید است. اشاره نمود. تمام این مزیت ها برای استخر پیش ساخته به هیچ عنوان در استخر های بتنی مشاهده نشده به همین دلیل فروش بسیار بالایی تا کنون داشته اند. وجود این منافذ سبب می شود تا انواع باکتری ها و جلبک ها در آب رشد پیدا کرده و در نتیجه PH آب تغییر کند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن