8 راه‌هایی که لوازم شنا و تفریحات آبی زندگی جنسی شما را بهبود می‌بخشد.

در جهت بلوار نمایشگاه با امکاناتی همچون رودخانه، فرهنگسرا، کافی شاپ، رستوران و امکانات متعدد دیگر توجه مردم م

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در جهت بلوار نمایشگاه با امکاناتی همچون رودخانه، فرهنگسرا، کافی شاپ، رستوران و امکانات متعدد دیگر توجه مردم مشهد و گردشگران را جلب کرده است. در حال حاضر مسیر ماشین رو در اختیار نیروهای امنیتی قرار گرفته و عموم مردم امکان تردد ندارند. بوستان زیارت و فرهنگسرایش در دل بوستان وحدت مشهد قرار گرفته است. در آن انواع تفریحات و برنامه های فرهنگی راه اندازی شده است. در رتبه نخست این مناطق دنج اطراف تهران مخصوصا اگر برنامه سفر شما در نیمه اول سال باشد به آبشار شاهاندشت تعلق می گیرد، گرچه این منطقه فوق طبیعی در استان مازندران واقع شده است، اما فاصله نزدیکی تا پایتخت دارد، این آبشار با ارتفاع ۵۰ متر از بلندترین آبشارهای ایران می باشد که در بین جاده تهران به آمل یا هراز سابق در روستایی با همین نام قرار گرفته است. بسیاری از جوانها و خانوادهها برای شروع پیاده روی یا تفریح آنجا با هم قرار میگذارند. به علاوه بخش هایی مجزا برای بازی کودکان داشته و بخشی را به بانوان اختصاص داده است. هیدروتراپی در این مرکز باکیفیت بسیار خوبی ارائه میشود و کارشناسان این مجموعه کلیه نکات بهداشتی را رعایت میکنند. در ایام کرونا نیز این مجموعه خدمات خود را ارائه میدهد و کلیه نکات بهداشتی و پیشگیری از گسترش کرونا در پارک آبی رعایت میشوند.

این پارک که بیشتر به شهربازی بزرگش معروف است 7 هزار متر مربع را به عنوان محل بازی مشتمل بر زمین های ورزشی، باشگاه ها و وسایل بازی ارائه کرده است. بالا رفتن و پایین آمدن از 400 پله شما را به چالش میکشد و با طی کردن تمام این پلهها به کوههای آب و برق خواهید رسی. درختکاریها و فضای سبز در مسیر پلکانها و آبنماهایی که مثل آبشار پایین میریزند، پارک خورشید را خیلی خاص و با صفا کرده است. طبیعت بکر اخلمد هر گردشگری را به سوی خود می کشاند. اگر به دنبال لوکیشن عکاسی در مشهد هستید می توانید به این پارک بروید و عکس های متنوعی با طبیعت بکرش بگیرید. این پارک جنگلی از مهمترین جاهای دیدنی مشهد است که از سال 1380 به عنوان پارک در اختیار عموم قرار گرفته است. پارک بابا قدرت در نزدیکی فرودگاه قرار گرفته و در نزدیکی کمپ زائر به وسعت حدود 20 هکتار خودنمایی می کند. وسعت پارک امت بیش از 30 هزار متر مربع است و جزو زیباترین مکان های تفریحی مشهد محسوب می شود. پارک ارم، از بهترین جاهای تفریحی مشهد، در سال 1386 راه اندازی شده است و در مجموع 7 هزار و 500 متر مربع لوازم تفریحی استخر مساحت دارد.

پارک میرزا کوچک خان از جاهای دیدنی مشهد نزدیک حرم است. اگر از حاشیه خیابان امام رضا برای گشت زدن به خیابانهای اطرافش رفته باشید، حتما در خیابان دانش شرقی و نرسیده به بازارهای هفده شهریور با پارک میرزا کوچک خان مواجه شده اید. پارک میرزا کوچک خان امکانات فرهنگی و رفاهی برای محلیها نیز راهاندازی کرده است. بعضی قسمتهای پارک میرزا کوچک خان چنان زیبا و خیره کننده است که جان میدهد برای گم شدن و لذت بردن از طبیعت ِ زیبا. پارک میرزا کوچک خان از جاهای تفریحی مشهد محسوب میشود. فرهنگسرا و بوستان زیارت از دیگر پارک ها و جاهای دیدنی مشهد نزدیک به حرم امام رضاست. اگر به مشهد سفر کردید، بازدید از این پارک دیدنی در ارتفاعات مشهد را فراموش نکنید. از آنجایی که دور تا دور پارک را درختان بزرگی قرار دارد میتوانید با آفتاب گرفتن از منظره زیبایی که در مقابلتان است، لذت ببرید. باغ نادری در چهار راه شهدا درست میان آن همه هتل، مغازه، مراکز فرهنگی و مذهبی قرار گرفته است. پارک آبی ارم بانوان تهران در کیلومتر ۴ بزرگراه تهران - کرج است.

پارک حجاب مشهد اولین پارک مختص بانوان در مشهد بود. سرزمین موجهای آبی مشهد یکی از بهترین و هیجانانگیزترین پارکهای آبی موجود در این شهر است و همچنین یکی از بزرگترین پارکهای آبی خاورمیانه به شمار میآید؛ لازم به ذکر است که سرزمین موجهای آبی کاملا مطابق با استانداردهای جهانی ساخته شده است. قرار گرفتن پارک پردیس در مسیر رفتن به آرامگاه فردوسی و ییلاقات مشهد میتواند دلیلی باشد که ایستگاه خوبی برای استراحت در نظر گرفته شود. خانه امیری هنوز در دست مرمت و احیاست و احتمالا قرار است به سفره خانه ای سنتی تبدیل شود. جالب است بدانید که در سال 1393 پارک بابا قدرت به دستور شهرداری منطقه 7 مشهد به پارک بانوان تبدیل شد و در حال حاضر به بوستان ریحانه شهرت دارد. علت خاص بودن این پارک برای بانوان به روباز بودن آن برمیگردد. را در اختیار بانوان قرار می دهد. پرداخت این هزینه به دیدن آرامگاه ناردشاه افشار و موزه ای که دراین بوستان زیبا قرار گرفته می ارزد. آبان، استخری برای بزرگسالان است که می توانند در آن شنا کنند. This  data has been do ne by GSA C᠎onte​nt  Gen​erat​or Dem oversi on᠎!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن