آناتومی عینک شنا

راهنمای خرید بیشتر برای وسایل ورزشی در این لینک قابل مشاهده است. زیرا این کار میتواند خیلی سریع پوشش ضد مه لن

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

راهنمای خرید بیشتر برای وسایل ورزشی در این لینک قابل مشاهده است. زیرا این کار میتواند خیلی سریع پوشش ضد مه لنز را که قابل تعمیر یا تعویض نیست، بشکند یا از بین ببرد. در میان دو مدل کلی معرفی شده از عینک شنا می توان گفت نمونه های حرفه ای سبک تر و ظریف تر بوده و طراحی آنها به شکل آیرودینامیک انجام می گیرد تا در مسابقات رسمی حتی به اندازه چند صدم یا هزارم ثانیه هم موجب کند شدن حرکت شناگر نشوند به همین دلیل واضح است اصل بودن و طراحی دقیق عینک شنا تا چه اندازه می تواند مهم و تاثیرگذار باشد. در ادامه انواع عینک شنا را به شما معرفی میکنیم. در مطلب ۲۵ کیسه خواب برتر برای افراد ماجراجو هم می توانید اطلاعات خوبی درباره انواع کیسه خواب به دست بیاورید. در این مقاله به بررسی نکات مهم درباره بهترین عینک شنا پرداختیم. لنز های استفاده شده برای عینک شنا نیز از اهمیت بالایی برخوردارند. همچنین لنز و بدنه یک عینک شنا خوب باید در برابر کلر مقاومت بالایی داشته باشد. چه در حال یادگیری شنا باشید، چه برای یک مسابقه تمرین کنید یا یک ورزشکار سه گانه کلاس جهانی باشید، به یک عینک مناسب برای خود نیاز دارید.

سعی کنید در طول این مدت، بند عینک را زیر کاسه ی عینک نگاه دارید تا آب و کف به درون آنها و روی لنز نچکد. این نوع عینک طبی شنا نمرهدار این امکان را به شما می دهد که چشم هایتان را در مقابل مواد شیمیایی کلردار باز نگه دارید و علاوه بر داشتن دید خوب در آب از شنا کردن لذت ببرید. در گدشته قیمت عینک طبی با لنز طبی بسیار زیاد بود ، اما اکنون عینک طبی شنا به بازار آمده است که در آنها لنزهای طبی با قیمت های بسیار مناسب را می توان بر روی فریم های ورزشی بکار برد. اگر اهل شنا کردن هستید و به دنبال خرید بهترین عینک شنا میگردید، این پست میتواند برای شما مفید باشد. بنابراین ارزش بررسی همه گزینههای موجود برای یافتن بهترین عینک شنا وجود دارد. این عینک درست روی حفره چشم مینشیند، بنابراین باعث کاهش کشش و افزایش احساس آزادی در آب میشود.

در شرایط نور کم، لنز کهربایی به شفافتر کردن دید کمک میکند و سپس در شرایط روشنتر تابش خیره کننده را کاهش میدهد. با شنا کردن فشار وارده بر ستون فقرات کاهش یافته و منجر به تقویت استخوان بندی عضلات می شود. این عینک ها مناسب افرادی است که گه گاهی هوس شنا می کنند و به دنبال عینکی ارزان برای انجام شنای تفریحی هستند. 2. به جنس فریم عینک شنا توجه داشته باشید. به عنوان مثال عینک های تمرینی برای کسانی مناسب هستند که برای شنای معمولی و یا برای تمرین شنا به استخر مراجعه می کنند. عینک طبی شنا دارای دو لنز مختلف معمولی و جیوه ای است که دفع کننده اشعه مضر فرابنفش آفتاب با استاندارد UV 400 می باشد. جنس ماده تشکیل دهندهی لنز عینک طبی شنا نمره خور، پلی کربنات است. در پایان مطلب نیز به بررسی انواع عینکهای شنا پرداختیم و با مدلهای مختلف آن آشنا شدیم و متوجه شدیم که برای استفادههای معمولی و تفریحی، استفاده از عینکهای تفریحی و سوئدی انتخاب بسیار مناسبی است. برخی از برندها قابهای بزرگسالان را در دو اندازه (کوچک و معمولی) ارائه میدهند که امکان تناسب بهتر با اشکال مختلف صورت را فراهم میکند. عینک های شنا در اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شوند که مزایای مختلفی را به کاربر ارائه می دهند. Th᠎is artic᠎le w᠎as written by GSA C​ontent​ G​ener at or D᠎emov er sion!

لنز دودی: لنزهای دودی برای شناگرانی که به طور منظم در شرایط نور بسیار زیاد شنا میکنند عالی است و حسی مشابه عینک آفتابی ارائه میدهد. به طور کلی به اندازه یک عینک کلاسیک مهر و موم شده با واشر راحت نیست. روی سه پا می ایستد اما زمان حرکت روی یک پا؟ عینک های شنای تک یا دو بند وجود دارد.عینک های دو بند بهتر در اطراف سر قرار می گیرند و در طی تمرینات مختلف ایمن تر می مانند.عینک های تک بند به راحتی حرکت می کنند. واشرهای سیلیکونی در حال حاضر عمدتاً مورد استفاده قرار می گیرند و امروزه به ندرت می توان واشر فوم را پیدا کرد. رنگ مورد استفاده در این لنزها براساس نور محیطی که شناگر می خواهد فعالیت کند، طراحی شده است. معمولا شناگرها رنگ لنز کهربایی را انتخاب میکنند، چون با هر شرایط محیطی سازگار هستند. ضمن اینکه معمولا ضد بخار ساخته میشوند؛ اما دوام و کیفیت پایینی دارند. اندازه بودن عینک: زمانی که عینک را بر روی چشم قرار می دهید باید بدون اینکه بند یا به اصطلاح کش عینک را بیاندازید بر روی چشم بماند آن زمان دیگر می توانید مطمئن شوید که سایز عینک برای چشم و صورت شما مناسب است .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن