چرا بیشتر افراد هرگز در ثبت آگهی تبلیغاتی خوب نمی‌شوند

آن، بازاریابی با ایمیل، موتور جستجوی بازاریابی، رسانههای اجتماعی بازاریابی، بسیاری از انواع نمایش تبلیغات،(شا

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

آن، بازاریابی با ایمیل، موتور جستجوی بازاریابی، رسانههای اجتماعی بازاریابی، بسیاری از انواع نمایش تبلیغات،(شامل تبلیغات عنوان وب) و تبلیغات موبایل را شامل میشود. حالا می توانید نتایج خود را با وارد کردن موقعیت هایی که می خواهید از جستجوی خود مستثنی سازید مشخص کنید. از دیگر امکانات، میتوانیم به بنرساز اتوماتیک و بید شناور اشاره کنیم که میتوانید با کمک آن، قیمت کلیک بیشتری برای برخی سایتها مشخص کنید تا تبلیغ شما شانس بیشتری برای نمایش در آنها داشته باشد. با کمک تبلیغات ریتارگتینگ، شما میتوانید تبلیغ خود را به افرادی نشان دهید که یک بار به وبسایت شما سر زدهاند و آن را بدون انجام عملی مشخص ترک کردهاند. از طرفی، محتوای میزبان نشان میدهد چه افرادی با چه ویژگیهایی آن سایت را دنبال میکنند؛ بنابراین متوجه میشوید آیا تبلیغ در آنجا به نفع شماست یا مشتری شما به آن سر نمیزند. دوم اینکه، وبسایت شما چقدر کیفیت دارد، چقدر برای کاربر مفید است و کلمات کلیدیتان چقدر با محتوای وبسایتتان مربوط است. مشتری با توجه به کلمات کلیدی که جستجو میکند، محصول و سایت شما برایش نمایش داده میشود. آیا فقط در صفحهٔ اصلی نمایش داده میشود یا به شما اجازه میدهند در بالای مطالب پربازدید، سایدبار و انتهای مطالب هم تبلیغ کنید؟

باقی کارها را یکتانت بهطور خودکار انجام میدهد؛ یعنی تبلیغ بهطور اتوماتیک در جایگاههای مختلف و در سایتهای پربازدید بهطور همزمان نمایش داده میشود. یعنی چه؟ یعنی از وقتی یک تبلیغ میگذارد، اطلاعات را به دقت تحلیل میکند. چه علایقی دارد؟ چه چیزهایی را دنبال میکند. سنجاق هیچ درصدی از اجرت کار نهایی بر نمی دارد و مشتری مستقیما وجه را به شما پرداخت می کند. البته در صورت تمایل می توانید با پرداخت هزینه مناسبی آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید و بعد از ثبت نام و ورود به کنترل پنل تبلیغات خودتان را درج نمائید. می توانید با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی در ارتباط باشید، با سایر مدرسین همکاری کنید، سایت و وبلاگ بزنید، در روزنامه و مجلات مختلف تبلیغ کنید، در مدارس و دانشگاهها و یا محلات مورد نظرتان تراکت توزیع نمائید و یا از هر روش دیگری استفاده کنید.

برای مطالعه کامل در زمینه انواع روشهای جذب شاگرد خصوصی مقاله 25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی را مطالعه نمائید. از طرفی، یک گزارش کامل در اختیارتان میگذاریم تا بتوانید عملکرد خود را زیر نظر بگیرید و کمپین را در لحظه اصلاح کنید. پس از آن، میتوانید کمپین تبلیغات کلیکی را در فرمتهای مختلف (بنری، همسان، پوش نوتیفیکیشن و ویدئویی) بسازید. در مرحلهٔ بعد، تبلیغ خود را به این کمپین اضافه میکنید و تمام! یکتانت تمام این مشکلات را برای شما حل کرده است و یک راه سریع، کمهزینه و پربازده پیش روی شما گذاشته است. در راهنمای یکتانت، ما تمام سرویسها را همراه با نمونه بررسی کردیم. مسلما برخی از آگهی های ثبت شد به هیچ وجه نتیجه ای نمی گیرند که عللی دارد که ما به آن نیز می پردازیم . خب باید بگویم بستگی دارد گوگل را راضی کرده باشید یا نه! یک نکته را در پایان باید با شما در میان بگذاریم: هیچ پلتفرم تبلیغاتی و سایتی موفقیت شما را تضمین نمیکند! ما مراحل تبلیغات در سایتهای پربازدید را خیلی ساده در ابتدای این بخش با شما در میان گذاشتیم؛ ولی میتوانید به بخش «راهنمای یکتانت» مراجعه کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از کمپینهای تبلیغاتی خود بگیرید.

برای تبلیغات در سایتهای پربازدید با یکتانت، ابتدا باید در پنل ثبتنام کنید. کلیه متقاضیان ابتدا باید کسب و کارشان توسط اداره کل امنیت سیستمهای ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تأیید شود و پس از تأیید کسب و کار و اخذ مجوز، برای عقد قرارداد به سازمان فناوری اطلاعات مراجعه و نامه ای را به معاونت دولت الکترونیک و معاونت سیاست گذاری به منظور برقراری دسترسی از بستر PGSB یا سامانه سماوا ارائه دهند؛ لذا ابتدا میبایست نامه ای به اداره کل امنیت سیستمهای ارتباطی ارسال و در صورت تأیید موضوع فعالیت و عقد تفاهم نامه و قراردادی با سازمان فناوری اطلاعات، دسترسی به سامانه فوق، توسط سازمان فناوری اطلاعات برقرار خواهد شد. پس همراه ما باشید تا درباره اینکه چگونه در گوگل تبلیغ کنیم، قدم به قدم جلو برویم. شما همچنین میتوانید قبل از شروع تبلیغات با کارشناسان ما صحبت کنید و پس از دریافت مشاوره رایگان، تبلیغات را شروع کنید. برای درج آگهی تدریس خصوصی: 1- در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید. بعضی نرمافزارهای ضدجاسوسی به جای از بین بردن جاسوسافزار، آن را روی سیستم نصب میکنند. از بین روشهای ذکر شده، ثبت آگهی رایگان تدریس خصوصی، بهترین و ارزانترین روش برای جذب شاگرد است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد لینک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402