خیلی کمتر = اضافی با هپی چیر

در کنار این موارد یک سری دیگر از محصولات رانیز می توانید مشاهده نمایید که دارای یک عدد زیپ در بخش زیرین خود ه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در کنار این موارد یک سری دیگر از محصولات رانیز می توانید مشاهده نمایید که دارای یک عدد زیپ در بخش زیرین خود هستند که با استفاده از این زیپ شما قادر خواهید بود تا در صورت آسیب دیدن محصول و یا محتویات داخلی ان ها به بهترین شکل ممکنسعی کنید تا این موارد را تعویض نموده و مجدد از محصول به صورت صحیح و سالم استفاده کنید. این دو ویژگی در کنار یک دیگر موجب ایجاد گردش هوا بین بدن و هپی چیر شده و مانع از تعریق در استفاده های طولانی مدت می شود . این رویه با ایجاد گردش هوا بین بدن و هپی چیر مانع از تعریق در استفاده های طولانی مدت می شود . جهت خرید مبل های هپی چیر یک نفره و دو نفره تخت شو بایستی از نزدیک آنها را مشاهده فرمایید زیرا در این مورد ممکن است در هنگام حمل و نقل دچار آسیب دیدگی شود و شرکت در قبال آن هیچ مسولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.

تمامی رنگبندی های شاد موجود برای این هپی چیر توسط نمایندگی تهران اینتکس عرضه شده است که می توانید آن را به راحتی سفارش دهید . مبل هپی چیر اینتکس به رنگ خاکسری تولید شده است که یکی از پر فروش ترین مبلمان های شنی در این مرکز میباشد . هر چند که هپی چیر مخمل طوسی اینتکس بسیار زیبا و شیک است . یکی دیگر از مزیت های تولیدی مبل هپی چیر اینتکس تهران که شاید فقط مختص این فروشگاه است امکان تولید مبل هپی چیر اختصاصی به درخواست مشتری می باشد که به راحتی می توانید با توجه به کاتالوگ رنگی که در اختیار شما قرار داده می شود از طیف بزرگ رنگی موجود در فروشگاه رنگ و ابعاد هپی چیر خود را انتخاب کرده و پس از تولید در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل و یا به صورت حضوری تحویل بگیرید . همچنین قادر است تا وزنی بالغ بر 180 کیلو گرم را تحمل نماید . دوخت بسیار دقیق و محکم با قابلیت تحمل وزن تا 180 کیلو گرم . این نوع از مبل شنی در قالب استاندارد گرد طراحی میشوند که یک پشتی نرم دارد و به هنگام نشستن و درازکشیدن بر روی آن، به فرم بدن در میآید و با پوششدادن اعضای بدن وضعیت راحتی را برای شما فراهم میآورد.

این هپی چیر با طول و عرض 110 سانتی متر و ارتفاع 70 سانتی متر دارای حجمی مطلوب بوده که می توانید در هر نقطه از منزل خود آن را مورد استفاده قرار دهید. مبل هپی چیر با ساختار کاملا طبی و استاندارد طراحی و تولید میشود که در واقع به علت داشتن گرانول های فومی یا دانه های خرد شده در داخل مبل به گونه ای عمل میکنند که در هنگام نشستن تمامی قسمت های بدن را پوشش میدهد و به علت متحرک بودن دانه گرانول در داخل مبل که با نشستن به اطراف حرکت میکنند و جا های خالی را پر میکنند و شکل پذیری آن نسبت به بدن فرد انجام میشود . خریداران گرامی در سراسر ایران توجه داشته باشید این مبل هپی چیر مخمل و مبل شنی در سایز های کوچک و بزرگ تولید میشود و مواد داخلی آن از گرانول فومی درجه یک و پخته شده به شکل ساچمه های ریز و یا دانه خرد شده یونلیت نرم پر شده است .

خرید مبل هپی چیر در سه سایز بزرگ و متوسط و کوچک تولید میشود شما میتوانید نسبت به نیاز شخصی و نسبت به مکان های مختلف ابعاد مورد نظر را به شرکت اینتکس و قسمت تولیدی مبل هپی چیر سفارش دهید و در کمترین زمان با گارانتی یک ساله تحویل بگیرید . نرمی و انعطاف پذیری این هپی چیر اینتکس استاندارد می باشد و باعث می شود تا پس از ساعت ها نشستن بر روی آن احساس خستگی نکنید و به خوبی بتوانید بر روی آن به استراحت بپردازید . هپی چیر مخصوص کامپیوتر یک مبل بسیار راحت و استاندارد است و معمولا این مبل برای کسانی ساخته شده تا افرادی که ساعت های زیادی را از لپ تاپ و کامپیوتر استفاده می کنند، به آسودگی از آن ها بر روی این مبل استفاده کنند، و با ساعت ها استفاده از این محصول، گردن درد و یا کمر درد نگیرند. مبل هپی چیر بزرگ یا مبل شنی به دو حالت نشسته و خوابیده شکل میگیرد که در صورت نیاز میتوانید آن را تغییر دهید مثلا برای دیدن فیلم و یا بازی گیم میتوانید به صورت نیمه خواب مبل را شکل دهید و برای نشستن به شکل مبل با پشتی بلند تر بهره ببرید .

​C᠎ontent h᠎as  been g en er ated wi th t᠎he he lp of GSA Conte nt G enerator D emov᠎er sion!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن