قلعه بادی جامپینگ کوچک اینتکس

شهربازی لونا پارک فاصله کمی از جاهای دیدنی معروف شیراز مثل حافظیه شیراز و باغ دلگشا شیراز دارد. پوشش بنا به ل

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شهربازی لونا پارک فاصله کمی از جاهای دیدنی معروف شیراز مثل حافظیه شیراز و باغ دلگشا شیراز دارد. پوشش بنا به لحاظ شکل و فاصله جرزها از چوب بودهاست. 48257 روی خطوط مشکی رنگ بارکد دیده می شود، روی درب بالا لوگوی کارخانه اینتکس به همراه عکس قلعه فوق قرار دارد، از این لوگو و تصویر در بخش رویه جعبه نیز استفاده شده است، اندازه ابعاد محصول پایین صفحه قرار دارد، بالای صفحه عکس دایره ای شکل قرار دارد که کودکی را در حال بازی نشان می دهد، اطلاعات قلعه بادی جامپینگ اینتکس در بخش کناری کارتن درج شده است، همچنین نکات نگهداری و استفاده از آن نیز در این قسمت دیده می شود. همچنین برای خرید حضوری و مشاهده دیگر محصولات بادی اینتکس و بست وی به آدرس درج شده در سایت ایران اینتکس استور مراجعه فرمایید و محصولات بادی اینتکس را با گارانتی ۴۸ ساعت مهلت تست تعمیر خریداری نمایید. دور تا دور قلعه توسط دریچه های باد به صورت مجزا باد میشوند که با این عمل استقامت بدنه بیشتر شده و به وسیله انواع پمپ باد اینتکس قابلیت پر و خالی کردن را دارد . This post was writt᠎en by GSA C​ontent Gener᠎ator Dem oversion.

چراکه در کنار شهربازی آن، یک فودکورت با انواع فستفودها، غذاهای ایرانی و لبنانی ساخته شده و از همه هیجانانگیزتر یک اتاق فرار پنیک روم نیز در این مجتمع وجود دارد. قطر پایینترین حصار قلعه که قسمت بزرگی از آبادی میبد را در بر میگرفت، پنج و در بعضی قسمتها به بیست متر میرسیدهاست. این صفحه آخرینبار در ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ ساعت ۱۱:۵۷ ویرایش شدهاست. باید اشاره کنیم که این شهربازی 100 درصد مخصوص بچهها نیست و دستگاههای بازی برای سرگرمی بزرگسالان هم در آن پیدا میشود. علاوهبر این، شهربازی ایران لند میزبان یکی از بزرگترین و مجهزترین سالن های بیلیارد کشور هم است. از این رو در هنگامی که نیاز به استفاده از سرسره نباشد می توان آنرا به راحتی جمع کرد و در گوشه ای گذاشت. ساختمانهای ساخته شده در قلعه، به دو بخش تقسیم میشوند. اما چرا از این دو جنس بیشتر از هر جنس دیگری برای ساخت قلعههای بادی استفاده شده است؟ دو نفر، یک مرد ۲۷ ساله و یک زن ۲۴ ساله که کارمندان شرکتی هستند که قلعه بادی را در پارک نصب کرده بود، بازداشت و بعدا با قرار وثیقه آزاد می شوند. شرایط و قوانین قلعه بادی در دبی را باید حتما پیش از خرید بلیط مطالعه نمایید تا بعد از خرید بلیط با مشکل مواجه نشوید. ᠎This a​rt icle was written  with t᠎he ​help ᠎of GSA Co nt​en᠎t Generato​r  DE MO!

از همین رو سرسره بادی کالایی مناسب برای بهکارگیری در طراحی خانه بازی کودک است. مرکز خرید زیتون در قطب تجاری شهر و در مجاورت بازار بزرگ شیراز قرار دارد. اگر در خرید بلیط یا رزرو هتل به مشکل برخورید یا اگر هر سوالی در این باره داشتید، با شماره 1548 تماس بگیرید تا از راهنمایی کارشناس برخوردار شوید. شهربازی شهر شادی شیراز در یکی از معروفترین و شلوغترین مجتمعهای تجاری و تفریحی شیراز یعنی مجتمع ستاره فارس واقع شده است. در محدوده مرکز شهر تهران و در خیابان قزوین، بوستان بزرگی به نام رازی وجود دارد که بهدلیل وسعتش، امکانات تفریحی بهنسبت فروانی هم دارد. علاوهبر این کنسولهای بازی هم میتوانند گزینه هیجانانگیزی برای نوجوانان و بزرگسالان باشند. ابعاد این قلعه بزرگ خشتی در حدود ۱۴۴۰ در ۱۲۸۰ متر است. این مجتمع در 12 طبقه ساخته شده و همانطور که اشاره کردیم طبقه چهارم آن به شهربازی گاندو اختصاص دارد.

شهربازی گاندو اولین شهربازی مسقف شیراز است اما دستگاههای آن به هیچ عنوان قدیمی نیست. شهربازی گاندو که در طبقه چهارم مجتمع تجاریتفریحی زیتون شیراز واقع شده، اولین شهربازی سرپوشیده شیراز است. شرکت تجهیزات شهربازی خیمه صالح مفتخر است تا با تولید اولین سرسره بادی در ایران، بزرگ ترین تولید کننده سازه های بادی شهربازی باشد. این قلعه اینتکس با بدنه تمام بادی که دارد بیخطر بوده و با برخورد به اطراف بدنه قلعه هیچ گونه صدمه ای به کودک وارد نمیشود . خطر اصلی زمانی است که یک کودک در حین پریدن به شخص دیگری برخورد می کند. اما اوج هیجان واقعی و ترشح آدرنالین را فقط میتوانیم در شهربازیهای روباز تجربه کنیم. اما هیجانانگیزترین قسمت پارک، شهربازی و دریاچه مصنوعی آن است که قابلیت قایقرانی دارد. در کتاب کارنامه اردشیر و همچنین در کتاب شاهنامه فردوسی درباره ی آن اینچنین آمده است : هفتواد که از افراد صاحب قدرت کرمان بود پس از شکست حاکم محلی، بر بلندی کوهی در نزدیکی شهر دژی عظیم ساخت، که به دژ هفتواد شهرت یافت. 48666 به چشم می خورد، برای اطلاع از مشخصات کالا می توانید نوشته های بخش کناری جعبه ی بسته بندی را مطالعه کنید، در این بخش همچنین عکس قلعه ی نام برده شده قرار دارد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن