راه درست اطلاعات: بین بگ ضرورت‌ها برای تازه‌آموزان

از دیگر موارد مهمی که باید به آن دقت نمایید کیفیت در دوخت مبل های شنی می باشد و باید به گونه ای باشد که بسیار

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از دیگر موارد مهمی که باید به آن دقت نمایید کیفیت در دوخت مبل های شنی می باشد و باید به گونه ای باشد که بسیار مستحکم و با کیفیت دوخته شود. به گونه ای که هر فرد می تواند به راحتی بر روی آن ها لم داده بدون این که کوچکترین آسیب جسمی به بدن و کمر آن ها وارد شود. این هپی چیر از انعطافپذیری قابل قبولی برخوردار بوده و به خوبی بدن را در بر خواهد گرفت، این انعطاف پذیری به سبب وجود مادهای با ابعاد کوچک به نام یونولیت میباشد که علاوه بر منعطف بودن، از مقاوت زیادی در برابر فشارهای وارده برخوردار میباشد . یکی از دلایل راحتی استفاده از بین بگ، آن است که هنگام نشستن روی آن، فرم بدن را گرفته و تمام بدن را در برمیگیرد، این مسئله به احساس راحتی بیشتر مصرفکننده کمک میکند. این دسته از مبل ها عموما در اتاق خواب ها برای نشستن یا حتی دراز کشیدن(بنا به قابلیتی که در تغییر فرم دارد در هر دو صورت کاربردی است) به مدت کوتاه تری قابل استفاده است و در ابعاد و رنگهای متفاوتی به فروش میرسند که از انواع و اقسام پارچه ها در تولید روکش آن استفاده میشود.

آیین ساج کوبی: این آیین مختص به ایل ارکوازی و بومیان هزاره است و بر اساس این آیین ارکوازیان هنگام ماه یا خورشید گرفتگی ،بر ساج کوفته اند، مورخان این آیین را واحد ندانسته و قابل اثبات نمیدانند اما در آیین کلی ایل وجود دارد. ریشه نام هزاره: به ایل ارکوازی در زمان قدیم به دلیل جمعیت بالا هزاره میگفتند که استعاره از جمعیت بالای هزار است. از آنجایی که این ریز دانه ها مانند شن هستند بین بگ ها با نام مبل شنی نیز خوانده می شوند. ریز بودن این دانه ها به فرم پذیری بیشتر آنها کمک می کند. از دیگر ویژگیهای مثبت بینبگ، سبک بودن آن است. برخی معتقدند ایل ارکوازی اصالتاً کرد ترکیه و کرمانج هستند و از محدوده جنوب شرقی ترکیه (وان) و دیاربکر به ایلام مهاجرت کردهاند.تلفظ برخی از جملات کرمانجی نظیر: خوازم، منال و برخی دیگر از واژههای کرمانجی گویای این مسئله است. ↑ ۱۴٫۰ ۱۴٫۱ "گروه رسانه ای سپهر آنلاین - غلامرضا خان ارکوازی ستارهای در آسمان اساطیر ایلام". تیره های بگ بگ:۱-بگ بگ چگا خانواده های هواسی و شهبازی (شهبازبیگ و امیر خان)۲-بگ بگ بانخشک خانواده های رحمانی و الیاسی و درویشی و رضایی و شیرمحمدی و دوستی ۳- بگ بگ مورت خانواده فاضلی ۴-بگ بگ نفت شهر و کرمانشاه (خانواده برادران)۵-بگ بگ های ساکن ایلام و ساکن در محله خیام(خانواده کرم خان،دارشی و گل محمدی) ۶- بگ بگ عراق(خانواده های فرمان ،زیدان،رمضان و سلمان )از تیره های با اصالت ارکوازی میباشند.

᠎Da ta has be᠎en gen er​at ed  by ​GSA Conten t Gene ra᠎tor  DE​MO!

•چم شاطر متشکل از تیره شاوردین است. بطورکلی میتوان گفت کیفیت این محصول تعیین کننده قیمت نهایی آن است. مقدار پارچه فاکتور نهایی است که برای هر مدل از صندلی های بین بگ میزان متفاوتی است. همه می دانیم هر محصول یا کالا از یک برند معتبر، قیمتی متفاوت از برندهای معمولتر دارد. قیمت خرید صندلی بین بگ مانند هر صندلی دیگری به معیارهای مختلفی بستگی دارد. اندازه بینبگ: با توجه به اندازه اتاق خود اندازه بینبگ را مشخص کنید، اگر اتاق شما فضای بزرگی دارد بهتر است به دنبال خرید مدل های بزرگتر بروید زیرا روی آنها احساس راحتی بیشتری دارید ولی اگر فضای اتاق شما کوچک است، از خرید مدل هایبزرگ خودداری کنید. بین بگ نیز همانند سایر لوازم کوچک و بزرگ منزل دارای برخی راهنمایی های خرید برای خود می باشد که با فرا گرفتن آن ها می توانید یک انتخاب صحیح و اصولی را داشته باشید.

ست کردن مبل شادی با سایر لوازم داخلی منزل زیبایی این وسیله را چند برابر می کند. قیمت بینبگ: قبل از خرید بین بگ مشخص کنید برای خرید این وسیله چه میزان قرار است هزینه کنید. مبل شنی چه امکاناتی دارد ؟ جنس بین بگ: جنس و مواد پر شده بین بگ علاوه بر کیفیت تاثیر مستقیمی روی قیمت این محصول نیز دارد. از دیگر معیارهای بسیار مهم قبل از خرید انتخاب جنس رویه ی این مبل ها می باشد. البته لازم به ذکر است که این امر قیمت نهایی مبل شنی را نیز تا حدی افزایش میدهد. در واقع شهرت برند سازنده صندلی بین بگ بر قیمت نهایی آن اثرگذار است. هپی چیر تک نفره: معمولترین نوع صندلی شادی هستند، در واقع از ابتدای تولید این صندلیها به منظور استفاده تک نفره ساخته شد. یکی از مهمترین و اصلیترین پارامترهای اثرگذار بر قیمت بین بگ و دیگر مبلمان، نوع پارچهای است که در تولید روکش آنها بکار میرود. در اوایل بین بگ ها برای استفاده افراد به صورت تکی ساخته شدند و اما با استقابلی که مردم از این وسیله داشتند تقاضا برای هپی چیرهای دونفره نیز بالا گرفت و همین امر تولید کنندگان را به تولید هپی چیرهای دونفره وا داشت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن